Podobnie jak drzwi i okna niezbędnym wyposażeniem domu są parapety. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór parapetów drewnianych, aluminiowych i plastikowych. Wszystkie produkty są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nie opadają pod wpływem ciężaru – ani doniczek wewnątrz, ani śniegu czy ozdób na zewnątrz. Bardzo dobrze prezentują się wizualnie w połączeniu z ramami okien czy drzwi.

Parapety zewnętrzne aluminiowe i stalowe

Parapety zewnętrzne to nie tylko ważny element estetyczny świetnie komponujący się z oknem, ale również niezbędny element konstrukcyjny. Duży wybór parapetów z naszej oferty sprawia, że można dopasować je wyglądem oraz stylem do elewacji każdego domu. W asortymencie posiadamy parapety zewnętrzne aluminiowe i stalowe, a także drewniane. Bogate zdobnictwo może imitować płytki czy drewno bądź stanowić gładkie, eleganckie wykończenie sprawdzające się w każdej stylistyce. Mogą być umieszczone pod każdym oknem, bez względu na wybraną ramę okienną.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne stanowią ważny element dekoracyjny każdego domu, na którym świetnie prezentują się stylowe doniczki z kwiatami, ramki ze zdjęciami czy inne dodatki. Jednak funkcja parapetów to nie tylko ozdoba mieszkania. Dodatkowo podtrzymują okno, a także rozprowadzają powietrze nagrzane przez kaloryfer do wnętrza pomieszczenia. Specjalizujemy się w parapetach wewnętrznych wykonanych z materiałów drewnopodobnych, a także tworzywa sztucznego.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym biurem!